ELITE STUDIO
Tel.: 510 95 34 15
Tel.: 602 31 99 55
start portfolio plener ślubny oferta i cennik o nas videoprezentacje referencje faq Kontakt


Karolina i Darek, Warszawa

"Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z podejścia do klienta jak też samej jakości pracy ekipy Elite Studio. Zero problemów i pełna życzliwość. Zdjęcia ciekawe i dobre technicznie. Panowie zawsze byli otwarci na nasze sugestie. Podczas ślubu byli niemalże niewidoczni, a mimo to pięknie uwiecznili każdy ważny moment. Zdjęcia podobają się nie tylko nam, ale również rodzinie i gościom, będąc wspaniałą pamiątką z tamtego cudownego dnia. Serdecznie dziękujemy za miłą i owocną współpracę!"


Karolina i Michał, Warszawa

"Dziękujemy za profesjonalny reportaż fotograficzny z naszych przygotowań, ślubu i wesela. Wasze zdjęcia doskonale oddają klimat chwil w których nam towarzyszyłeś z aparatem. "Współpraca" z Wami w tym dniu i nocy przebiegała bardzo miło, co widać po minach naszych i naszych Gości. Wszystko szybko i sprawnie zostało wykonane,a zamówione przez nas fotoksiążki są rewelacyjne - projekt bardzo trafiony a albumy pięknie wykonane. Pozdrawiamy i polecamy!"


Marta i Marcin, Warszawa

„Na początku bardzo serdecznie chcemy podziękować przede wszystkim Elitestudio za rewelacyjne zdjęcia z pleneru, fotoksięgę i prezentację multimedialną, która naszym zdaniem przebiła wszystko. Chłopaki mają ciekawe pomysły i tą kreatywność widać na zdjęciach. Poza tym zbudowali przyjazną atmosferę więc podczas fotografowania byliśmy bardziej wyluzowani. Naprawdę serdecznie polecamy wszystkim bo naprawdę warto. A za niedługo zaprosimy chłopaków do fotografowania na chrzcinach :)”


Monika i Rafał, Warszawa

"Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem możemy w 100 % polecić ekipę Elite Studio jako grupę osób, która w pełni profesjonalnie zachowa wspomnienia w postaci zdjęć z najpiękniejszego dnia w waszym życiu. Idealnie wychwytują momenty, są zawsze w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu ;). Do tego wtapiają się niczym kameleon w tłum gości, tak że nie absorbują swoimi osobami reszty weselników. Efekt końcowy jest powalający, zdjęcia bardzo naturalne z przygotowań, ślubu, wesela czy pleneru. Ponadto są to ludzie nad wyraz cierpliwi i wyrozumiali, jeśli chodzi o pracę z nieopierzonymi modelami :] Dodatkową zaletą jest to, że podczas sesji plenerowej nie trzeba pozować, tylko wszystko zgrabnie zostaje ujęte w całość poprzez sprytne oko fotografa. Na koniec chcemy raz jeszcze serdecznie podziękować za profesjonalizm i sympatyczną atmosferę podczas dni sesyjnych . M&R"


Monika i Jarek, Warszawa

„Do Elite Studio trafiliśmy zupełnie przypadkowo szukając w internecie fotografa na ślub. Już przez telefon słychać było sympatię i pozytywne nastawienie. I tak zostało do końca. Radek, Jarek i Rysio stwarzają tak fajny klimat, że współpraca z nimi to sama przyjemność. Do tego przepiękny album - jak wisienka na torcie – zwieńczył dzieło. Wielkie dzięki Chłopaki!! Będziemy do Was wracać. Monika i Jarek.”


Ola i Michał, Gniezno

"Nasz ślub odbył się w dniu 27.06.2009 w Gnieźnie. Jako że zależało nam na dobrych zdjęciach ślubnych, postanowiliśmy powierzyć fotografowanie profesjonalistom. Tak wpadliśmy na ślad Elite Studio, okazało się że terminy i kwestie finansowe można tam szybko i korzystnie załatwić. Od początku bardzo ceniliśmy sobie fachowość i kompetencje naszych fotografów. Zapewniają (w ramach pakietu) pełną obsługę, włącznie z przygotowaniami, scenami domowymi, obsługą samego wesela, plenerem, itd. Co ważne dla nas, podczas wykonywania pracy byli bardzo kulturalni i dyskretni, nie „pchali się” wszędzie z aparatem, nie absorbowali wszystkich wokół swoją obecnością. Jakość zdjęć, ujęcia i ostateczne wykonanie albumów i płyty CD przerosły nasze oczekiwania. Na każdym zdjęciu widać kunszt i talent fotografów. Zdjęcia zyskały duże uznanie naszych gości i wszystkich, którzy je oglądają, zaś dla nas pozostają wspaniałą pamiątką, pozwalającą w każdej chwili powrócić do dnia naszego wesela."


Marta i Paweł, Warszawa

„Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za wspaniałą sesję kościelno – weselno – plenerową, która została bardzo profesjonalnie zorganizowana przez Elite Studio. Zdjęcia, które otrzymaliśmy będą nam przez bardzo długi czas przypominały ten wspaniały dzień, dzień naszych zaślubin. Dyskrecja, rzetelność, pomysł, spontaniczność te cechy charakteryzują chłopaków z elite…. Polecamy gorąco.”


Matylda i Paweł, Warszawa

"Dzięki Panom z EliteStudio wspomnienia z naszego ślubu pozostaną świeże i barwne jeszcze przez bardzo długi czas. Piękne chwile w życiu są bardzo ulotne, ale Panowie posiadają dar zatrzymywania ich (w niesamowitej oprawie) na zawsze . W każdej z fotografii jest magia i niepowtarzalność tego wyjątkowego dla nas dnia, nasze uczucia, szczęście, radość rodziny i przyjaciół. Nasze zdjęcia są wzruszające, niektóre zabawne, nietuzinkowe- po prostu cudowne! Dokładnie takie jak je sobie wyobrażaliśmy. Panowie, serdecznie dziękujemy za profesjonalizm, poczucie humoru i oczywiście wytrwałość oraz odwagę jaką się wykazaliście, "włócząc się" z nami po tych dziwnych miejscach;)."


Dorota i Bartek, Warszawa

"Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim zainteresowanym Elitestudio - Panowie są bardzo profesjonalni i "mają oko", a jednocześnie są po prostu bardzo ludzcy, kulturalni i sympatyczni - bez "artystycznego nadęcia". Naszymi ślubno-weselnymi zdjęciami zachwycają się wszyscy, którzy je oglądają. Zdjęcia z wesela wyszły bardzo dynamiczne i wspaniale oddają atmosferę tamtego wieczoru. Sesja w plenerze jest po prostu mistrzowska. Bardzo dziękujemy za współpracę i za pamiątkę na całe życie."


Edyta i Wojtek , Warszawa

"Serdecznie dziękujemy za wykonanie dla nas pięknych fotografii, które zawsze będą nam przypominały najważniejsze chwile naszego życia. Jesteśmy zachwyceni ilością oraz przede wszystkim jakością zdjęć. Bardzo cenne jest dla nas także to, że każdy z naszych weselnych gości został uwieczniony na fotografii. Za to wszystko gorąco dziękujemy i polecamy usługi Elite Studio wszystkim narzeczonym."


Kasia i Szymon, Warszawa

"Szczere podziękowania dla Elitestudio za reportaż i sesję ślubną. Zdjęcia bardzo dobre, niebanalne i naturalne, oddające emocje i nastrój, które towarzyszyły tym pięknym chwilom. Wraca się do nich za każdym razem z niesłabnącą przyjemnością i chce się nimi dzielić z bliskimi i przyjaciółmi. Fotografów polecamy wszystkim oczekującym profesjonalnego i kreatywnego podejścia do tematu oraz bezstresowych relacji z klientem w trakcie zdjęć i podczas realizacji umowy."


Gosia i Marcin, Warszawa

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia fotografów EliteStudio. Podobało nam się ich wyczucie przy aranżowaniu scen, nie bez znaczenia było też poczucie humoru, łatwość nawiązania kontaktu i ich bezpośredniość, co bezwzględnie ułatwiło 'wczucie się w rolę' podczas sesji plenerowej. Bez wahania polecilibyśmy EliteStudio naszym znajomym poszukującym profesjonalnej obsługi fotograficznej ślubu, wesela, czy sesji plenerowej."


Patrycja i Marcin, Warszawa

"Dziękujemy ślicznie za wspaniałe ujęcia uwiecznione na fotkach. Choć pogoda nie pozwoliła nam na sesję plenerową to i tak zdjęcia wyszły piękne...Profesjonalne podejście do pracy i dobry kontakt sprawiają że bez problemu możemy polecić ekipę Elitestudio do współpracy z kolejnymi młodymi parami i życzymy ich jak najwięcej :) Pozdrawiamy…"


Ania i Paweł, Warszawa

"Pełny profesjonalizm i dyskrecja w pracy. Nawet nie wiemy kiedy powstawały nasze zdjęcia, tym większą niespodzianką dla Nas było ich oglądanie. Współpraca z fotografami bardzo się nam podobała. Chętnie odpowiadali na każdą naszą prośbę czy sugestię co do zdjęć czy ujęć. Szczególnie mile wspominamy pracę przy sesji zdjęciowej, której efektem są jedne z najpiękniejszych zdjęć ślubnych jakie widzieliśmy (i to nie jest tylko nasza opinia). Można je oglądać i oglądać bez końca..... Z czystym sumieniem polecamy EliteStudio. Dzięki nim mamy piękną pamiątkę na całe życie."


Julia i Michał, Warszawa

"Współpracę z Elitestudio wspominamy świetnie. Są profesjonalistami i nie umknął im żaden ważny szczegół naszej ślubnej ceremonii. Wykazali się doskonałą intuicją - nie mieli problemu z rozpoznaniem naszej najbliższej rodziny i przyjaciół, dzięki czemu nikogo na zdjęciach nie brakuje. Gorąco polecamy współpracę z Elitestudio, szczególnie podczas uroczystości, którym z założenia towarzyszy stres i zamieszanie. Umieją wtopić się w tłum i uwiecznić to, co w zdarzeniu najistotniejsze!"


Michał i Barbara, Warszawa

"Prawdziwi artyści! Pomimo krótkiej sesji mamy dużo zdjęć w doskonałej jakości, które wyrażają uczucia, niewielu fotografów to potrafi. Rozwiązanie z dwoma fotografami świetnie się sprawdza, kluczowe chwile uwieczniane z różnych perspektyw wspaniale się potem komponują w albumie, efekt jakby na tą właśnie chwilę czas się zatrzymał, aby fotograf mógł przejść w inne miejsce. A tak naprawdę jest wręcz przeciwnie, praktycznie nie odczuwa się ich obecności, pracują w tle, pełen profesjonalizm."


Ania i Artur, Warszawa

"Ogromne podziękowania za krótką sesję zdjęciową, zrobioną dla nas kilka dni przed ślubem. Dwie z wykonanych wtedy fotografii wręczyliśmy naszym rodzicom w dniu ślubu. Sprawiły im one ogromną radość i od tamtej chwili stoją w domach na honorowych miejscach."


Magda i Piotr, Warszawa

"Serdecznie dziękujemy Elitestudio za profesjonalnie wykonane zdjęcia na naszej uroczystości. Zdjęcia układają się w doskonale przemyślany reportaż z całego dnia ślubu. Żadnego ustawiania się czy też pozowania, fotograf towarzyszy nam od przygotowań kończąc na zabawie weselnej - pozostając praktycznie niezauważalnym, a efekt jego pracy - wspaniały. Zdjęcia i przygotowana prezentacja ukazuje dokładnie to, co chcieliśmy zapamiętać z tego bardzo ważnego dla nas dnia i dostarczają nadal wiele wzruszeń. Gorąco polecamy współpracę z Elitestudio!"


Agnieszka i Daniel, Warszawa

"Ogromne podziękowania dla Elitestudio za pełną dokumentację tak bardzo dla nas ważnego wydarzenia jakim jest ślub i wesele, za pełen profesjonalizm i zaangażowanie włożone w te zdjęcia. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, jest to wspaniała pamiątka dla nas. Pragniemy bardzo podziękować za wspaniałą współpracę, która okazała się czystą przyjemnością. Polecamy gorąco!"


Edyta i Victor, Warszawa

"Serdecznie dziękujemy za zdjęcia, które zrobiliście Państwo w tym najważniejszym dla nas dniu. Zdjęcia są przepiękne, stres "przedślubny" niewidoczny, co więcej krótka sesja przed ślubem okazała się wspaniałym relaksem, nagle zniknął stres towarzyszący temu wzniosłemu momentowi. Zdjęcia są bardzo naturalne, zrobione z pomysłem, spontanicznie. Współpraca z Państwem to prawdziwa przyjemność. Polecamy."


Lidia i Paweł, Warszawa

"Współpraca z Wami to czysta przyjemność! Dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki Wam mamy fantastyczną pamiątkę i niesamowite wrażenia z całej naszej sesji fotograficznej. Nasz album ślubno-weselny jest dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Zrobiliście kawał dobrej roboty ! :) Polecamy wszystkim szukającym naprawdę dobrych fotografów!"


Alicja i Marcin, Warszawa

"Bardzo dziękujemy za zdjęcia, które Państwo zrobili na naszym ślubie i weselu. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, będą stanowiły dla nas wspaniałą pamiątkę tego najważniejszego dnia. Cieszymy się, że to właśnie Państwa firmie powierzyliśmy wykonanie zdjęć. Jeszcze raz dzięki za dobrą robotę!"


Dorota i Marcin, Warszawa

"Ogromne podziękowania dla Ekipy Elitestudio. Pełen profesjonalizm i zdjęcia piękne jak z bajki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy. Dzień ślubu to niesamowity dzień, w którym każda para chce żeby wszystko się udało. Z Elitestudio przynajmniej nie będziecie musieli martwić się o dobre zdjęcia :-)"


Agnieszka i Lan, Warszawa

"W tym miejscu pragniemy umieścić szczere podziękowania: przede wszystkim za pełną dokumentację tego niepowtarzalnego dla nas wydarzenia. Jak również podziękować za zaangażowanie byśmy mieli dużo, różnorodnych zdjęć, za cenne wskazówki dla fotografowanych, za sumienność, okazaną życzliwość, dyskrecję, takt, pracowitość i poczucie humoru. Gratulacje, jesteście zespołem, na który można liczyć pod każdym względem. Jeszcze raz dziękujemy. A&L"powrót na stronę główną