ELITE STUDIO
Tel.: 510 95 34 15
Tel.: 602 31 99 55
start portfolio plener ślubny oferta i cennik o nas videoprezentacje referencje faq Kontakt


INNE USŁUGI


SESJA NARZECZEŃSKA i MAŁŻENSKA: 1000,-

Oferta dla par, które chcą mieć pamiątkę z danego okresu swojego związku. Do wyboru kilkugodzinna sesja plenerowa lub studyjna. Możemy odwiedzić Wasze ulubione miejsca, pójść na spacer, trochę zaszaleć… Otrzymujecie Państwo 15 odbitek (format 15 x 21 cm) poddanych retuszowi oraz płytę z większą ilością elektronicznych wersji zdjęć.


REPORTAŻ Z CHRZCIN LUB KOMUNII: 1000,-
Uwiecznijcie najważniejsze chwile z życia Waszego dziecka. Otrzymujecie Państwo 20-30 fotografii w niewielkim, okazjonalnym albumie, który po latach będzie cenną i wzruszającą pamiątką tych wydarzeń. Większą ilość zdjęć otrzymujecie Państwo w wersji elektronicznej na płycie.


EKSKLUZYWNA SESJA CIĄŻOWA – RADOSNE OCZEKIWANIE: 1000,-
Oferta skierowana do przyszłych rodziców. Zapiszcie na zdjęciach te chwile radości i oczekiwania na narodzenie dziecka. Czy może być lepsza pamiątka na przyszłość? Jakie wzruszenia te obrazy wywołają za 15, 20 a może 40 lat? Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej sesji. Otrzymujecie Państwo ok. 20 fotografii w niewielkim, okazjonalnym albumie, oraz większą ilość zdjęć w wersji elektronicznej na płycie.


WIZAŻ FOTOGRAFICZNY (MAKIJAŻ): 250 - 400,-
Do sesji plenerowych i studyjnych sugerujemy skorzystanie z usług profesjonalnej makijażystki znającej specyfikę wizażu fotograficznego. Na stałe współpracuje z nami kilka wysoko wykwalifikowanych specjalistek, które za naszym pośrednictwem mogą być do Państwa dyspozycji.

powrót do kategorii