start portfolio plener ślubny oferta i cennik o nas videoprezentacje referencje faq Kontakt


Nasi pracownicy przeszli szkolenie i mają przygotowanie liturgiczne w zakresie fotografowania i filmowania w czasie uroczystości religijnych. Zaświadczenie wystawił Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Szkolenie przeprowadziła Fundacja Archidiecezji Warszawskiej "Dobra Wiadomość".

Fotografia ślubna w ELITE STUDIO

Specjalnie na potrzeby tej usługi wydzieliliśmy z naszej firmy - ekskluzywnego studia ELITESTUDIO - dział, na którego stronach teraz Państwo jesteście. Korzystamy z bogatego doświadczenia i możliwości technicznych naszej "firmy matki" dostosowując je do potrzeb fotografii ślubnej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem fotografów pracującym dla atelier ELITESTUDIO, agencji reporterskich, mediów, klientów komercyjnych i agencji reklamowych.. Świetnie opanowaliśmy sesje studyjną i plenerową, nasze zdjęcia gwiazd sceny i wydarzeń artystycznych są publikowane w prasie. Realizujemy profesjonalne sesje modowe i artystyczne.

Dlaczego Fotografia ślubna?

Specyfika naszej usługi wymaga innych środków wyrazu niż zwykłe ujęcia studyjne i reporterskie. Jesteśmy do tego przygotowani. Znamy najnowsze trendy, potrafimy sprostać chwili, umiemy dostosowywać się do okoliczności. Zdajemy sobie sprawę, że ten moment jest dla Państwa jedyny i niepowtarzalny. Chcemy, by nasze zdjęcia były jego uzupełnieniem, cenną pamiątką na lata.

Co możemy zaproponować?

Zapraszamy Państwa na podstronę Cennik, na której znajdziecie kompletną ofertę naszych standardowych usług. Oczywiście chętnie zapoznamy się z Państwa wymaganiami i zrealizujemy Wasze fantazje.
Fotografia jest sztuką, a sztuka nie zna ograniczeń!

Zapraszamy!